KOSMOS-NEWS PARTY – 27.-29.5.2005
Datum: Thursday, 12. May 2005
Téma: Kosmonautika


Vážení přátelé, ještě jednou si Vám dovoluji poslat informace o připravovaném pátém setkání zájemců o kosmonautiku které se koná o posledním květnovém víkendu (27.-29.5.2005) v Lázních Bohdaneč nedaleko Pardubic pod názvem KOSMOS-NEWS PARTY.

Všechny potřebné informace jsou aktuálně k dispozici na webových stránkách knp.kosmo.cz – a to včetně seznamu všech přihlášených účastníků.

Kromě přednášek a besed na "kosmická" témata bude doprovodný program založen opět především na vystavených exponátech ze sbírek zúčastněných – autogramy, filatelie, video, dokumentace, knihy. Dále mohu všem účastníkům slíbit velice zajímavý neoficiální páteční a sobotní večerní program v příjemném zázemí hotelu Technik.

Na KOSMOS-NEWS PARTY 2005 je pozvána řada předních českých odborníků na kosmonautiku tak jako v předcházejících letech. Loňského setkání se zúčastnilo téměř 60 účastníků. Podle předběžného zájmu bude letošní účast minimálně stejná, ale pravděpodobně ještě vyšší, a to opět včetně účastníků ze zahraničí.

Setkání se koná pod záštitou Astronautické sekce České astronomické společnosti (www.astro.cz) a ve spolupráci s KOSMO KLUBEM (http://klub.kosmo.cz) a ASTRONOMICKOU SPOLEČNOSTÍ PARDUBICE (http://www.asp.wz.cz/).br>br> Na setkání se všemi zájemci o pilotovanou kosmonautiku se těší
Milan HALOUSEK, KOSMOS-NEWS Pardubice

Tento článek najdete na Amatérská prohlídka oblohy
http://www.astronomie.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.astronomie.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=693