Zápisky z Expedice II.
Datum: Thursday, 27. July 2006
Téma: Různé


Je horko, abychom to změnili, rozhodli jsme se, že obětujeme pannu, jelikož jsme ani jednu nesehnali, udělali jsme kompromis a hodili do bazénku naší rosničku Zuzku. Podle všech zpráv to vypadá, že to vyšlo a zatáhne se. Pokud si to přeci jen ale bůh deště rozmyslí, máme připravený ještě jeden plán a to uvázat mokrého Kosmonauta k bleskosvodu pro jeho pobavení. Pokud nevyjde ani tohle tak už nevím.

Včera bylo dokonce takové horko, že byl každý expedičník náležitě pomokřen, jelikož jsem se nechtěl nechat pomokřit, byl na mě vyhlášen hon a já byl nucen bojovat o svůj holý život. Marně jsem se ovšem schoval do garáže s ping-pong stolem, našla mě tam jakási dívčina a na můj pokyn ,,pššš,, zakřičela ,,tady jééé,, . Pak už jsem neměl šanci.

Nedávno proběhly druhé raketové starty. Na startovací rampu se kromě starých známých raketových firem postavila i raketa nová a to přímo dvou-stupňová. Naše raketa odvedla standardní výkon a předvedla přesně to co při minulém odpalu. To by nebylo až tak výjimečné, kdyby ostatní neměli výkony naprosto totožné. Sranda začala ve chvíli, kdy došlo na odpálení dvou-stupňové rakety, ta se totiž ve výšce vzňala a i s nevyhořelým druhým stupněm dopadla na zem, kde se postarala o oživení pohybu v řadách obecenstva.

Po dlouhém rozmyslu jsem usoudil, že v těchto článcích nebudu uvádět žádné ,,drby,, , ale jeden si přesto neodpustím: Historie nám opět ukázala že se opakuje a my tu máme opět jednu pěknou čtveřičku, koukejte a určitě je poznáte, že jim to ale sluší?

Bedřich Chrastina

Tento článek najdete na Amatérská prohlídka oblohy
http://www.astronomie.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.astronomie.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=890