Podivný jev..?
Datum: Wednesday, 21. July 2004
Téma: Různé


Byl jsem svědkem Divného jevu v atmosféře.

... aneb co se také sejde v poště APO.

V pondělí večer jsme seděli s přítelkyní pod širou oblohou. Když jsme uslyšeli v nebi něco divného, jakoby něco letělo přímo na Zem.
Když jsem se podíval nahoru nemohl jsem věřit vlastním očím. Vypadalo to jak nějaký letoun, ale bylo to o moc větší, proto si myslím, že to byly mimozemské civilizace. Nemůžu tomu uvěřit, ale je to tak. V knize jsem se dočetl, že by se měly vrátit do 5 - 9 dnů na to stejné místo.
Místo nezveřejním a tak vám donesu ukázat foto či video.

FRENKJÚ

Red. pozn.: Zpráva ponechána v původním znění jen mírně upravena.

Je zvláštní, co lidé někdy na obloze vidí. Ještě častější je ale popis podobný výše uvedenému. Lidé vám často neřeknou více. Popis je zkrátka velmi neurčitý. Takový člověk se však astronoma jak stébla chytá a ne vždy může uspět. Je nutno dát na srozuměnou, že pokud pozorujeme něco neobvyklého, měli bychom udělat podrobnější záznam, neměl by chybět i údaj o datu a čase, případně další poznámky o počasí, náčrtek apod.
Astronom, byť amatér, jakých je na APO spousta by toto znal a jistě by k tomu řekl více. Takto se můžeme jen domnívat, co bylo skutečnou pohnutkou k tomu, aby nám autor toto poslal. Nepopírám, že příroda je mocná čarodějka a dokáže leckdy věci neuvěřitelné a nepochopitelné. O to těžší to pak má zřejmě laik i s řadou nebeských úkazů. Jsou přece tak "mimozemské".


Tento článek najdete na Amatérská prohlídka oblohy
http://www.astronomie.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.astronomie.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=495